Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві почали розробляти проєкт внесення змін до генерального плану та плану зонування території

У Полтаві почали розробляти проєкт внесення змін до генерального плану та плану зонування території

Повідомлення про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території Полтави (зонінг) розмістили на сайті Полтавської міської ради.

Зокрем а, у ньому зазначається, що відповідно до положень статей 17,18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Управління з питань містобудування та архітектури повідомляє про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг).

Програма розроблення та оновлення містобудівної документації для м.Полтава на 2018-2020 роки, зі змінами, внесеними рішенням позачергової двадцять дев’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 20.12.2019.

Чинний проєкт коригування генерального плану м.Полтава, який розроблений УДНДІПМ «Діпромісто» та затверджений рішенням двадцятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 16.03.2012, потребує коригування у відповідності до нагальних потреб сьогодення в частині перегляду балансу житлової, громадської, виробничої та інших територій; коригування транспортної схеми, червоних ліній; відображення актуального стану озеленення та рекреаційних територій.

“Пропозиції: для врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника до Управління з питань містобудування та архітектури за адресою: вул.Соборності,36, E-mail: 02498808@mail.gov.ua. Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення проєкту внесення змін до генерального плану та плану зонування території м.Полтава (зонінг)”, – зазначається у повідомленні.

Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів зазначеної містобудівної документації будуть проводитись у встановленому порядку після їх розроблення.

поширити новину: