Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві почали діяти обмеження на перевезення пасажирів у громадському транспорті

У Полтаві почали діяти обмеження на перевезення пасажирів у громадському транспорті

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, з 18 березня по 3 квітня забороняється перевезення понад 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Відповідні обмеження відсьогодні діють і в Полтаві, повідомляють у міській раді.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, всі перевізники завчасно попереджені про заборону перевезення великої кількості пасажирів у громадському транспорті та дотримуються рішення Кабміну.

— У всіх видах транспорту пасажири рахуються, при перевищенні норми, деяких просять вийти. Приватні перевізники діють аналогічно із комунальним транспортом. Уже створена робоча група транспортним відділом і диспетчерською службою, яка періодично перевіряє перевізників. На цей момент фактів порушення не виявлено та усі ставляться із розумінням до ситуації, що склалася. Принагідно хочу звернутися до мешканців Полтави та попросити без нагальної потреби не пересуватися містом, зрозуміти всю серйозність обмежень. Доки є можливість, краще приділити час собі, близьким, саморозвитку та менше перебувати у людних місцях.

Олексій Чепурко говорить, що на сьогодні у місті значно менший пасажиропотік, тому відповідно деякі перевізники зменшують кількість транспортних засобів, що курсують Полтавою, щоб зменшити свої збитки. З ними окремо планують провести нараду, обговорити цю проблему та знайти компромісні рішення.

Станом на сьогодні, 18 березня, кількість комунального транспорту не зменшилася, усі транспортні засоби працюють в повному обсязі.

Система Orphus