Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують реконструювати будівлю, яка в майбутньому може стати будинком сімейного типу

У Полтаві планують реконструювати будівлю, яка в майбутньому може стати будинком сімейного типу

2 березня секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій та керівники профільних управлінь оглянули будівлю за адресою Балакіна, 24, що у подальшому може стати будинком сімейного типу.

Як розповів Олександр Шамота, нині керівництво міста шукатиме будь-які можливості для того, аби влаштовувати дітей, позбавлених батьківського піклування в умови родинного виховання.

“Зараз ми розглядаємо таку перспективу, щоб за рахунок державної субвенції провести ремонт наявної будівлі або збудувати дитячий будинок сімейного типу і передати його родині, яка б виховувала до 10 дітей одночасно. Наше завдання робити усе, аби діти мали гідні умови для комфортного перебування та навчання. Зараз ми напрацьовуємо варіанти проєкту”, — розповів Олександр Шамота.

Ігор Федій зазначив, що будинок сімейного типу може з’явитися у Полтаві уже до кінця цього року.

“Якщо вдасться зробити усю документацію, то можливо до кінця року ми й проведемо відповідні роботи. Наразі ми на початковому етапі – приїхали оглянути приміщення. Зараз держава спрямовує свою політику на ліквідацію централізованих закладів виховання дітей, позбавлених батьківського піклування. Частково роботи з реконструкції проводитимуться за рахунок державного фінансування та частково – з місцевого бюджету. У будівлі на Балакіна, 24 був дитячий садок. Після реконструкції, згідно з нормативами, тут житиме одна сім’я. Обсяг робіт дуже великий, тому, якщо ми усе зробимо протягом року – це буде дуже добре”, — підсумував Ігор Федій.

Система Orphus