Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують дезінфікувати ринки

У Полтаві планують дезінфікувати ринки

13 березня у Полтавській міській раді відбулося засідання оперативного штабу щодо питання виявлення та протидії поширення коронавірусу. 

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“Сьогодні дуже важливо вжити максимальну кількість заходів, щоб попередити виникненню нових випадків виявлення вірусу в Україні. Вкотре закликаємо не долучатися та не проводити масові заходи, обмежити час перебування у надто людних місцях та дотримуватися звичайних заходів обережності”, – зазначив секретар міської ради Олександр Шамота.

На засіданні прийняли пропозицію проводити дезінфекцію ринків, незалежно від їхньої форми власності. Із власниками торговельних точок проведуть роз’яснювальну роботу щодо боротьби з інфекцією.

Начальник Полтавської державної обласної лікарні ветеринарної медицини Владислав Кульбашний запевняє:

“Ми можемо проводити комплекс ветеринарно-санітарних заходів у місцях реалізації тварин та продуктів тваринного, рослинного походження. У обласній лікарні наразі достатньо штатного персоналу для виконання цих заходів та новітньої техніки”

Зокрема, ефективним методом профілактики вважають і впровадження дезінфекції зупинок громадського транспорту із великим скупченням людей.

Читайте також: Коронавірус: як у Полтаві дезінфікують громадський транспорт

 

 

ФОТО: Агробізнес сьогодні

Система Orphus