Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві підприємцям рекомендують дбати про естетичний вигляд місць реалізації квіткової продукції

У Полтаві підприємцям рекомендують дбати про естетичний вигляд місць реалізації квіткової продукції

3 березня, заступниця міського голови Тетяна Юрченко разом з депутатом Полтавської міської ради Вадимом Ямщиковим провели робочу зустріч з підприємцями міста.

На порядку денному стояло питання реалізації квіткової продукції з лотків до Міжнародного дня боротьби за права жінок та Міжнародний мир – 8 Березня, повідомляють у міській раді.

За словами Тетяни Юрченко, підприємці повинні дотримуватися правил благоустрою, а саме: не залишати після себе сміття та залишки своєї продукції, не використовувати наметів. Тара для зберігання квітів повинна мати гарний естетичний вигляд, однакову кольорову гамму.

– У центральній частині міста не повинні хаотично накопичуватися торгові точки. Хочемо в ці дні створити алею квітів по вул. Соборності на відрізку від переходу «Злато Місто» до ТД «ЦУМ», за умови, якщо підприємці відпрацюють загальний естетичний вигляд місць, де будуть реалізовувати квіткову продукцію. Ми маємо спільними зусиллями дбати про привабливість та комфорт Полтави. Що стосується стихійної торгівлі квітами, то з нею буде боротися інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста разом з відповідними органами, – зауважила Тетяна Юрченко.

На робочій нараді підприємцям також запропонували альтернативне рішення: замість дороговартісних вазонів для квітів, використати декоративну сітку.

Система Orphus