Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві на три тижні запровадили карантин у навчальних закладах

У Полтаві на три тижні запровадили карантин у навчальних закладах

У Полтаві на три тижні запровадили карантин у навчальних закладах. Також запроваджується заборона на масові заходи, концерти.

Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні виконкому Полтавської міської ради 11 березня через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Призупинення освітнього процесу відбудеться у школах, дитячих садочках, вищих навчальних закладах, у спортивних, мистецьких, музичних, художніх школах. Карантин триватиме з 12 березня по 3 квітня.

Також призупиняють проведення масових заходів, концертів.

Відзавтра ми зупиняємо весь навчальний процес. Зупиняємо всі масові заходи — концерти та ін. Щоб убезпечити людей і не дати розпосюдженню інфекції під час проведення великих заходів. У місті близько 35 тисяч учнів навчається у школах. Відповідно, їх потрібно потримати вдома, щоб зменшити можливість контакту. Потрібно убезпечити дітей від можливого захворювання. Це превентивні заходи, щоб інфекція не розповсюджувалась, навіть, якщо вона сюди потрапить“, – зазначив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Також Олександр Шамота повідомив, що магазини, торгівельні точки та торгові центри працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, 11 березня Уряд запровадив обмеження на масові заходи та карантин у навчальних закладах.

поширити новину: