Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві для боротьби з коронавірусом придбають 20 апаратів ШВЛ та 11 тисяч тест-систем

У Полтаві для боротьби з коронавірусом придбають 20 апаратів ШВЛ та 11 тисяч тест-систем

19 березня відбулась позачергова 31 сесія Полтавської міської ради. В умовах карантину її провели на подвір’ї міської ради.

Фото Вадима Ямщикова/Facebook

На порядку денному у депутатів було чотири питання, серед них – “Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров’я м. Полтава на 2020 рік”.

Директор Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення міськради Вікторія Лоза повідомила, що цим рішенням збільшуються видатки по закладам охорони здоров’я на 29 млн 650 тис. грн.

“Придбання медичного реанімаційного обладнання, засобів індивідуального захисту для медичних працівників – дезрозчинів та антисептиків, придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, тест-систем для виявлення коронавірусу. Планується придбати 20  апаратів штучної вентиляції легень та 11 133 тест-систем для виявлення коронавірусу”, – повідомила Вікторія Лоза.

Також на сесії збільшили видатки на закупівлю засобів індивідуального захисту для мобільних груп.

“Мобільні групи, які здійснювали температурний скринінг на авто- та залізничних вокзалах. Якщо буде прийнято рішення щодо обмеження в’їзду на автомобільних шляхах в місто, ці мобільні групи потрібно буде забезпечити засобами індивідуального захисту”, – повідомив заступник міського голови Іван Сватенко.

Читайте також: У разі появи хоча б одного випадку коронавірусу в області, у Полтаві повинні миттєво закрити в’їзд та виїзди в місто, – Шамота

поширити новину: