Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Новогалещинській ОТГ розробляють Стратегію розвитку громади

У Новогалещинській ОТГ розробляють Стратегію розвитку громади

Триває робота над Стратегією розвитку Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. Куратором підготовки якої є експерт з розвитку громад та територій Полтавського регіонального офісу ULEAD Вадим Штефан.

До роботи цього разу долучилися керманичі старостинських округів, депутати, освітяни, громадськість, представники головного бюджетоутворюючого підприємства громади – Біланівського гірничо-збагачувального комбінату.

План роботи складався з багатьох пунктів. Зокрема, працювали над SWOT-аналізом, оцінивши сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Було ретельно опрацьовано результати анкетування мешканців та місцевих підприємців, яке провели протягом останніх двох тижнів. 

Надалі під час роботи в міні-групах визначали пріоритетні вектори розвитку громади у найближчій перспективі за тематичними напрямками. В тому числі обговорили перспективи для місцевої економіки, соціально-відповідального бізнесу, освітянської галузі, розвитку громадянського суспільства тощо. Було поставлено чіткі завдання для підготовки наступного засідання робочої групи.

поширити новину: