Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Малоперещепинській громаді триває збір проектів дистанційного навчання

У Малоперещепинській громаді триває збір проектів дистанційного навчання

Малоперещепинська об’єднана територіальна громада на своєму сайті оголосла про зібр проектів, які стосуються дистанційного навчання та освітньої онлайн комунікації.

Реєструвати проєкти можна тут: gof.org.ua/create-project

“Які проєкти ми шукаємо? Ті, які допоможуть школі комплексно вирішити проблеми з дистанційним навчанням й побудувати таку модель взаємодії, коли навчання з дому можна буде використовувати не лише у випадку форс-мажорів, а і як загальну практику, зокрема для індивідуальної роботи з учнями, які довгий термін знаходяться вдома через особисті причини; проєкти, які передбачають створення додатку чи аплікації, яка допоможе будь-якій школі швидко та якісно побудувати єдину систему дистанційного навчання; проєкти, які покликані допомогти педагогам покращити навички роботи з онлайн-інструментами”

При реєстрації в полі “Тип проєкту” обирайте “Хочу зареєструвати загальнонаціональний освітній проєкт” не залежно від масштабу проєкту.

Після 24 квітня ми оберемо найкращі проєкти й запустимо збір коштів на їх реалізацію на освітній краудфандинговій платформі GoF.

 

 

ФОТО: Педагогічна преса

Система Orphus