Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У кременчужан, які були на борту літака Париж-Амстердам-Київ, коронавірусу немає, – Віталій Малецький

У кременчужан, які були на борту літака Париж-Амстердам-Київ, коронавірусу немає, – Віталій Малецький

Сьогодні з’явилася інформація з Києва про кременчужан, що були на борту літака Париж-Амстердам-Київ разом з пасажирами, у яких пізніше виявили короновірус. На сьогодні симптоми коронавірусу в них відсутні.

Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

“Нагадую, що з метою профілактики розповсюдження коронавірусу із завтрашнього дня вводиться масковий режим в громадському транспорті, магазинах, аптеках, АЗС, медичних закладах та інших громадських місцях на весь період карантину”, – зазначив він.

Також у Кременчуцькій міськраді повідомили:

✅ За вимогою ОДА розміщуємо на період надзвичайної ситуації карантинні пости на основних в’їздах до міста з Київського, Полтавського, Дніпровського та Кропивницького напрямків. Громадяни, які працюють в Кременчуці, а проживають за його межами, повинні взяти довідки за місцем роботи для безперешкодного проїзду через карантинні пости.

✅ За добу з приводу ГРВІ до лікарів звернулися 74 дорослих і 26 дітей. На стаціонарному лікуванні перебувають 72 пацієнта з пневмонією, один із них має тяжкий перебіг хвороби. Напередодні йому було проведене експрес-тестування на коронавірус, результат негативний.

Система Orphus