Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці виїдуть на маршрут 10 нових автобусів

У Кременчуці виїдуть на маршрут 10 нових автобусів

У Кременчуці відновили маршрут № 25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта», який  не  працював близько 20 років. Вже з наступного понеділка, 16 березня 2020 року,  десять нових комунальних автобусів вийдуть на маршрут, який поєднає лівий берег Кременчука з правим.

Сучасні автобуси, придбані містом, вже пройшли обкатку, а  21 досвідчений водій готові приступити до роботи з перевезення кременчужан, повідомляють у міській раді.

Міський голова Віталій Малецький  особисто перевірив готовність автобусів до початку роботи. Він поспілкувався з водіями, які зазначили, що новий транспорт не тільки комфортний для пасажирів, а й для водіїв, бо  зручний у керуванні. Крім того, водій має можливість контролювати ситуацію у салоні, адже тут працює система відео нагляду.

Придбання  і вихід на маршрут нових комунальних автобусів – це черговий крок у реформуванні пасажирських перевезень у Кременчуці. За останні п’ять років міською владою задля покращення обслуговування кременчужан було придбано  і працюють на маршрутах сорок нових тролейбусів,  а тепер з Молодіжного на правобережжя ходитимуть ще й 10 нових комунальних автобусів. Вони будуть курсувати щоденно з інтервалом у п’ятнадцять хвилин.

поширити новину: