Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відпрацьовують питання роботи громадського транспорту в режимі спецпідвезень

У Кременчуці відпрацьовують питання роботи громадського транспорту в режимі спецпідвезень

Про це повідомили сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука корона вірусної інфекції.

За словами керівника управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслана Івашини, наразі на міських маршрутах працює 45 тролейбусів, 8 автобусів КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та близько 180 маршрутних автобусів. Вони перевозять громадян відповідно до введеної в Україні норми – не більше 10 пасажирів, зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Він також зазначив, що управлінням наразі опрацьовується питання роботи громадського транспорту у спецрежимі і перевозитимуть громадян, які працюють на підприємствах, що забезпечують життєдіяльність міста, за спеціальними посвідченнями. Такі посвідчення вже отримали медичні працівники та фармацевти, що працюють у аптечній мережі міста. Спеціальні посвідчення будуть видані і іншим службам, які забезпечують життєдіяльність міста.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що підприємства, які продовжують працювати, мають самостійно організувати транспортні підвезення своїх працівників до роботи. На підприємствах мають бути обов’язково розроблені логістичні схеми підвезення людей, щоб у автобусах було дотримано вимог уряду і перевозилося більше 10 працівників.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus