Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці район зупинки «Вулиця Героїв України» визначили санітарною зоною

У Кременчуці район зупинки «Вулиця Героїв України» визначили санітарною зоною

Сьогодні міський голова Кртеменчука Віталій Малецький повідомив про визначення санітарної зони в межах внутрішнього периметру, що знаходиться між наступними вулицями – вул. Героїв України, парк «Воїнів – Інтернаціоналістів», провулок Грозненський, вул. Героїв Крут, вул. Воїнів Інтернаціоналістів та вул. Володимира Великого.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Саме у даному районі проживають ті громадяни, які наразі мають підозру на коронавірус.

Запровадження санітарної зони передбачає ряд додаткових заходів, зокрема:

– заборону мешканцям санітарної зони виходу з помешкань без засобів індивідуального захисту органів дихання;

– заборону переміщення вулицями без поважних причин ( виняток відвідування продуктових магазинів, аптек, лікарень, до місця роботи);

– заборону використання дитячих та спортивних майданчиків;

– дотримання соціальної дистанції не менше 2 метри у громадських місцях.

У санітарній зоні вже розпочали з учорашнього дня і будуть проводити і надалі дезінфекційні заходи у під’їздах, на прилеглій до будинків території , дезінфекційну обробку проїзних частин, тротуарів тощо. За дотриманням карантинних заходів будуть слідкувати правоохоронці та нацгвардійці.

Міський голова Віталій Малецький звертається до жителів Кременчука з проханням з розумінням ставитися до таких обмежень, давати можливість відповідним працівникам проводити дезінфекційні заходи, адже це допоможе протистояти швидкому розповсюдженню інфекції.

Система Orphus