Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці наразі достатньо тестів на COVID-19

У Кременчуці наразі достатньо тестів на COVID-19

На засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький  повідомив, що Кременчук поки що не отримав тести  на COVID-19, які надійшли в Полтавську  область.

Але місто має тести, які були передані Кременчуку міським головою Києва Віталієм Кличком, ще на позаминулому тижні, коли у нас було виявлено першу підозру на коронавірус, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради. Є також тести, які були придбані для лікувальних закладів міста завдяки директору ПРАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю” В’ячеславу Яворському.  Кілька  з них було передано в Полтаву та Горішні Плавні для оперативної діагностики випадків можливого захворювання на COVID-19.

Віталій Малецький зазначив, що у Кременчуці наразі достатньо тестів на COVID-19 для того, щоб за протоколами проводити ранню діагностику на наявність коронавірусу. Про ті тести, які мають надійти з області  до Кременчука мешканців міста обов’язково проінформують  через засоби масової інформації і через соціальні мережі.

Система Orphus