Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці дозволять продавати розсаду

У Кременчуці дозволять продавати розсаду

Таке рішення прийняли на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19.

25 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято зміни до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19», які знімають запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності. На період карантину знята заборона щодо оптової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, а також деяких інших видів діяльності.

Тож у Кременчуці також дозволять торгувати розсадою та насінням, але з дотримання всіх вимог карантинних заходів, зазначили у Кременчуцькій міськраді.

Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної торгівлі Людмила Жорняк повідомила, що на риках міста створять спеціальні місця для торгівлі розсадою. Вони почнуть працювати вже з наступного понеділка, 30 березня, з 10.00 до 15.00. Торгувати дозволять лише у спеціально відведених для цього місцях за умови дотримання безпечної дистанції та вимог карантину. Для кременчужан планують зробити продаж посадкового матеріалу у межах пішохідної доступності, тобто на всіх ринках міста.

Людмила Жорняк зазначає, що з метою дотримання вимог карантину охоронці мають контролювати кількість людей, що заходять на ринок, а продавці – стояти на відстані 3 м один від одного. В той же час вона наголосила, що стихійний продаж розсади на вулицях міста заборонений і каратиметься штрафами за порушення вимог карантину. Насіння дозволять продавати у спеціалізованих магазинах, за умови, що не буде вестися торгівля іншими товарами.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький доручив Людмилі Жорняк організувати торгівлю таким чином, аби було максимально зручно і максимально безпечно як покупцям, так і продавцям. В той же час він наголосив, що ринки мають забезпечити всі необхідні заходи, дезінфекцію території і прилавків до і після початку торгівлі, слідкувати за дотриманням людьми безпечної дистанції, обов’язкового маскового режиму тощо.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus Поделиться на fb