Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках закуплять захисні маски для кожного жителя

У Кобеляках закуплять захисні маски для кожного жителя

Міська рада прийняла рішення закупити захисні маски багаторазового використання.

Про це повідомляє сайт міської ради Кобеляк.

«З метою збереження життя і здоров’я жителів, попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію та запобігання поширення на території міста коронавірусу COVID-19, міська рада прийняла рішення закупити захисні маски багаторазового використання. Досягнуто домовленість, укладено договір з підприємством на пошиття і найближчим часом при отримані першої партії захисних масок, міська рада організує адресну доставку їх кожному жителю міста. Доставка масок буде проводитися працівниками та депутатами міської ради, працівниками Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» з відповідними нагрудними позначками», – розповів міський голова Олександр Копелець.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця щодо посилення карантинних заходів через коронавірус.

Прийнята постанова передбачає, що на осіб, які мали контакт з хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) або хворіють на коронавірусну хворобу (COVID-19) та не потребують госпіталізації, покладається обов’язок дотримуватись режиму самоізоляції з метою запобігання поширенню хвороби в Україні.

поширити новину: