Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях центр соцобслуговування призупинив надання послуг соціальної адаптації

У Горішніх Плавнях центр соцобслуговування призупинив надання послуг соціальної адаптації

Територіальний центр соціального обслуговування “Калина” у Горішніх Плавнях призупинило надання послуг соціальної алаптації.

Про це йдеться на сайті Горішньоплавнівської міської ради.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства соціальної політики України №3628/0/2-20/61 від 12.03.2020 р. «Про здійснення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19» ТЦСО «Калина» повідомляє, що з 16 березня року:

• Призупинено надання послуг соціальної адаптації, денного догляду та послуги відділення адресної допомоги (перукарські, швацькі та майстра з ремонту взуття).

• Відділення соціальної допомоги вдома працює в штатному режимі.

• Соціальна послуга догляду вдома та соціальна послуга паліативного догляду вдома надається в повному обсязі громадянам, з якими укладено договори про надання даних соціальних послуг.

• З мешканцями нашої громади, у яких виникла необхідність в соціальному обслуговуванні, є можливість укласти договір про надання соціальних послуг у режимі «сьогодні на сьогодні».

• Пункт прокату технічних засобів реабілітації також задовольняє всі звернення.

“При територіальному центрі працює «Швидка соціальна допомога», що включає придбання та доставку ліків та продуктів харчування, надання інформаційних та консультативних послуг, психологічну підтримку. Створені бригади швидкого реагування. Сьогодні ми готові забезпечити одиноких та одиноко проживаючих громадян нашого міста всім необхідним для спокійного та комфортного перебування вдома на період карантину”

Усі соціальні послуги надаються відповідно до Державних стандартів соціальних послуг.

Всі працівники територіального центру мають при собі посвідчення з фото та мокрою печаткою (Убережіть себе від шахраїв!).

поширити новину: