Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ЦНАП біля Полтавської ОДА готовий на 60%

ЦНАП біля Полтавської ОДА готовий на 60%

Станом на 30 березня, новий Центр надання адміністративний послуг у Полтаві збудований близько на 60%.

Наразі йде облаштування декоративної конструкції, готується виконання фасадних робіт, триває підготовка до установки склопакетів та облаштування вентильованого фасаду з елементами композиту. Після завершення робіт по монтажу фасаду розпочнуться внутрішні оздоблювальні роботи, повідомляють у Полтавській ОДА.

Новий ЦНАП у Полтаві надаватиме громадянам понад 300 послуг. За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, кожен житель області максимально швидко, комфортно і прозоро має отримувати різноманітні послуги та документи у майбутньому Центрі.

Будівлю планують здати в експлуатацію у вересні. ЦНАП у Полтаві матиме два поверхи і загальну площу близько 2000 кв.м.

Нагадаємо, із 1 березня Полтавська область разом із усією країною почали виконання президентської програми «Велике будівництво».

До кінця 2020 року планують здати здати в експлуатацію Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер, підземний паркінг Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, приміщення приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні.

Також до переліку важливих об’єктів увійшли 28 амбулаторій, які будуються за рахунок субвенції з державного бюджету, а завершити їх планують до кінця липня поточного року.

 

 

ФОТО: Telegram-канал голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова

поширити новину: