Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цієї весни армійські лави поповнять 619 призовників з Полтавщини

Цієї весни армійські лави поповнять 619 призовників з Полтавщини

Сьогодні, 11 березня, у Полтавському обласному військовому комісаріаті відбулось розширене засідання обласної призовної комісії на якому розглянули питання весняного призову.

Особливістю весняного призову є те, що юнакам 18-19 років відповідним Указом Президента України та розпорядження Кабміну надано право бути призваними на строкову службу, але призиватимуть їх лише за письмовою згодою.

“Під час весняної компанії з Полтавщини до армії буде призвано 619 юнаків. На обласний збірний пункт повинно прибути, з урахуванням визначеного резерву, понад тисячу призовників. 348 призовників з Полтавщини будуть проходити службу у частинах ЗСУ. 201 юнак у Національній гвардії України. У Державній прикордонній службі 45 осіб, та 25 у Державній службі спеціального транспорту”, – військовий комісари Полтавського ОВК Дмитро Губський.

Про те, далеко не всі молоді люди бажають виконати свій обов’язок перед Батьківщиною. Найбільше юнаків, які ухиляються від призову у Полтаві, Лубнах, Кременчуці, Миргороді та Горішніх Плавнях. Майже немає проблем з призовом у Хорольському та Козельщинському районах.

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков зазначав, що дотримуватися законності під час призовної кампанії повинні як призовники, так і представники влади.

“Голови РДА є представниками Президента на місцях і в першу чергу вони мають виконувати й нести відповідальність з виконання Указу Президента з призову. Також має бути чітка взаємодія з органами місцевого самоврядування та військовими комісаріатами. Повинна бути дотримана законність у питанні призову. Якщо будуть виявлені будь-які факти порушень закону, в першу чергу зі сторони представників органів влади, будуть сформовані відповідні матеріали і направлені до правоохоронних органів”, – сказав Євген Греков.

Система Orphus