Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 1 млрд грн: цьогоріч Полтавщина має рекордне фінансування доріг

Понад 1 млрд грн: цьогоріч Полтавщина має рекордне фінансування доріг

2020 рік для Полтавської області є рекордним щодо фінансування місцевих доріг. Дорожній фонд Полтавщини становить 1 млрд 311 млн грн.

Кошти з Дорожнього фонду розподілені наступним чином: 607 млн грн заплановано на капітальний ремонт доріг; 445 млн грн – на поточний середній та 259 млн грн – на експлуатаційне утримання.

“За рахунок коштів капітального та поточного ремонтів, ми відремонтуємо понад 95 км доріг, буде укладене суцільне асфальтобетонне покриття. Від учора ми почали реалізовувати програму “Велике будівництво”, вже розпочали роботи на автодорозі Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави. Там працює близько 10 одиниць техніки. Це перший об’єкт. Надалі продовжуватимемо інші капітальні ремонти”, – сказав директор державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан під час апаратної наради у Полтавській ОДА.

Оскільки мережа автодоріг Полтавщини наразі перебуває у вкрай занедбаному стані, то, за словами Олексія Басана, таке фінансування дасть можливість відремонтувати та зробити проїзними до 5% доріг області. Щоб цей відсоток був більшим, ремонти доріг на місцях фінансуватимуть спільно з місцевими органами влади.

Олексій Басан відзначив: основне завдання, яке ставлять перед дорожниками, – це забезпечення безперешкодного проїзду до шкіл та медичних закладів. Також у рамках реконструкцій заплановано облаштувати три майданчики під вагові комплекси та відремонтувати три мости.

“Ваше завдання не лише відремонтувати місцеві дороги, а й зберегти їх. До вашої компетенції входить і їхнє функціонування”, – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Він додав: ніякого імунітету для підрядників та виконавців робіт немає і бути не може.

У свою чергу Олексій Басан розповів, що контроль якості робіт буде здійснюватися цілодобово технаглядом підприємства.

“Щодо прозорості, то вся інформація про проведення робіт знаходиться у відкритому доступі на сайті державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області». З нею можна ознайомитися цілодобово у відповідних вкладках”, – сказав Олексій Басан.

Система Orphus