Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина Україна 

Цього дня у різні роки на Донбасі загинули троє військових з Полтавщини

Цього дня у різні роки на Донбасі загинули троє військових з Полтавщини

Сьогодні, 16 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу Збройних Сил України, курсанти військових вишів столиці та військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав шість разів.

У цей день у 2015 році віддали життя, захищаючи Україну від російського агресора:

Капітан ШАБЛЯ Михайло Ігорьович, 30-а окрема механізована бригада.

Михайло Шабля народився 11 жовтня 1986 року у місті Ґулістан, Узбекистан. Про це інформує сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну”.

Загинув 16 березня 2015 року під час виконання розвідки на автомобілі УАЗ в районі села Нижнє Лозове Донецької області внаслідок підриву на міні.

Залишилися батьки, старший брат, дружина та 3-річна донька.

Похований у селі Ковалівка Полтавського району.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Солдат ЩЕРБАК Сергій Олександрович, 95-а окрема аеромобільна бригада.

Сергій Щербак народився 22 червня 1961 року у Кременчуці Полтавської області. Про це інформує сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну”.

Загинув 16 березня 2015 року близько 16:00 в районі міста Авдіївка (Донецька область) під артилерійським вогнем противника, утримуючи позиції під час спроби прориву терористів з боку міста Ясинувата.

Залишилася дружина та донька.

Похований у Кременчуці на Свіштовському кладовищі.

Указом Президента України № 365/2015 від 28 червня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 року нагороджений відзнакою “За вірність народу України” І ступеня (посмертно).

Також цього дня у 2015 році загинув старший сержант КОЛЕСНІЧЕНКО Сергій Володимирович, 30-а окрема механізована бригада.

У 2016 році загинув мужній захисник України солдат ПЕРЕПЕЛЯТНИК Олег Миколайович, 58-а окрема мотопіхотна бригада.

Олег Перепелятник народився 1 грудня 1979 року у селі Халимонове Бахмацького району Чернігівської області. Про це інформує сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну”.

Загинув вранці 16 березня 2016 року від кулі снайпера в районі міста Авдіївка (Донецька область).

Залишилася мати, брати.

Похований у селі Тимофіївка Гадяцького району.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Цього дня у 2017 році загинули:

Солдат ГРАБАРЧУК Микола Олегович, 14-а окрема механізована бригада.

Солдат ЯВОРСЬКИЙ Микола Васильович, 14-а окрема механізована бригада.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото: Міноборони

Система Orphus