Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Треба “вдарити по руках” тих, хто хоче заробити на масках, – Олександр Біленький

Треба “вдарити по руках” тих, хто хоче заробити на масках, – Олександр Біленький

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на брифінгу 25 березня зазначив, що в умовах карантинту та поширення епідемії коронавірусу необгрунтовано зростають ціни на засоби індивідуального захисту. На його думку, таку політику слід зупинити.

“Ми, всі влади: ОДА, обласна рада, всі міські голови, голови ОТГ – діємо, як єдиний організм. У нас єдина проблема. Ми разом повинні її вирішити і вийти з цієї ситуації. Розуміємо, що зараз іде початок першої хвилі. Не виключено, що далі буде і друга хвиля захворювань. І, мабуть, нам далі доведеться всім разом сідати і дивитись: що з економікою. Потрібно зупинити політику необгрунтованого підвищення цін підприємцями, в тому числі і на маски. Я сьогодні купляв багаторазову маску, вона коштує від 130 до 150 грн. Але не всі люди можуть такі купити і дістають їх, хто як може. Мені здається, треба трішки «вдарити по руках» тих, хто хоче на цьому заробити”, – сказав Олександр Біленький.

За його словами, обласна рада сформує обласний резервний стабілізаційний фонд в частині використання його для весняно-польових робіт.

“У перспективі – весняно-польові роботи. Ми розуміємо, що політика області повинна бути політикою протекціонізму саме області. Нами буде сформовано обласний резервний стабілізаційний фонд на кшталт державного. Ми розуміємо, що державні програми в певних частинах будуть згорнуті, тож доведеться розраховувати тільки на себе. Таку інформацію ми хочемо довести до керівників органів місцевого самоврядування”, – зазначив Олександр Біленький.

Система Orphus