Ви тут:
Культура Суспільство 

Традиційний щорічний концерт учасників Євробачення не відбудеться

Традиційний щорічний концерт учасників Євробачення не відбудеться

Щорічний концерт учасників пісенного конкурсу Євробачення не відбудеться в заявлені терміни у зв’язку із розвитком пандемії коронавірусу в Європі. Про це повідомили організатори шоу на своїй сторінці у Facebook.

Інформує 112.ua.

“Уряд Нідерландів ухвалив рішення розширити заборону на заходи за участі понад 100 відвідувачів до понеділка, 6 квітня. Тож Eurovision in Concert 2020 не зможе відбутися в суботу, 4 квітня. Само собою зрозуміло, що здоров’я наших відвідувачів, волонтерів та делегацій, що беруть участь, є нашим головним пріоритетом, і тому ми будемо повністю реагувати на заходи, ухвалені нашим урядом” – повідомили організатори шоу. І пообіцяли за кілька днів вийти з остаточним рішенням щодо перенесення або скасування концерту.

“Зараз під питанням і проведення самого пісенного конкурсу, який запланований на середину травня і має відбутися в нідерландському Роттердамі. Європейський мовний союз 13 березня повідомив, що поки веде підготовку до шоу, як і було заплановано раніше, але уважно стежить за ситуацією і вивчає всі можливі сценарії розвитку подій. Раніше мер Роттердама Ахмед Абуталеб заявив, що, швидше за все, остаточне рішення буде ухвалено в перших числах квітня – незадовго до початку будівництва сцени конкурсу. Старт робіт заплановано на 5-6-те число”, – йдеться у повідомленні.

Фото: 112.ua

Система Orphus