Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Тервідділенням АМКУ притягнуто до відповідальності КП “Полтававодоканал” за порушення конкурентного законодавства

Тервідділенням АМКУ притягнуто до відповідальності КП “Полтававодоканал” за порушення конкурентного законодавства

За результатом розгляду справи №66-2-50/59-19 адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 11 березня 2020 року прийнято рішення №66/15-р/к.

Резолютивною частиною рішення визнано, що дії комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» щодо припинення надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у період з 29.08.2018 по 20.11.2018,  є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, пунктом 5 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в межах території м. Полтава, на якій розташовані діючі мережі комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал», що призвели до ущемлення інтересів споживача, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на відповідача накладено штраф у розмірі 40 000 (сорок тисяч) гривень.

За результатом розгляду справ №66-2-50/22-19 адміністративною колегією Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, 11 березня 2020 року прийнято рішення №66/14-р/к, резолютивною частиною якого визнано, що дії комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» щодо включення в технічні умови на приєднання/підключення до систем централізованого водопостачання та водовідведення умови щодо обов’язку споживача здійснити встановлення лічильника води з визначеним класом точності є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з видачі технічних умов на приєднання/підключення до централізованих систем водопостачання та водовідведення в межах території м. Полтава, м. Карлівка, смт. Опішня, смт. Машівка, смт. Шишаки, с. Стасі Диканського р-ну, м. Кобеляки, смт. Котельва, смт. Н. Санжари, де розташовані діючі мережі цього підприємства, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на відповідача накладено штраф у розмірі 60 000 (шістдесят тисяч) гривень.

поширити новину: