Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ситуація щодо захворюваності на ГРВІ у Кременчуці: до лікарні звернулося 82 дорослих та 27 дітей

Ситуація щодо захворюваності на ГРВІ у Кременчуці: до лікарні звернулося 82 дорослих та 27 дітей

Про це повідомила сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 заступник міського голови Ольга Усанова.  Вона зазначила, що за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулося 82 дорослих та 27 дітей.

За інформацією Кременчуцької міськради, у стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває 53 особи, у 1- важкий перебіг хвороби, 8 громадян лікуються амбулаторно.  

У Кременчуці на сьогоднішній день лабораторно підтверджено лише 1 випадок захворювання на COVID-19.  Всім особам, які контактували з цим  хворим:  і медичним працівникам, і пацієнтам пульманологічного відділення І міської лікарні проводять   експрестести та лабораторні дослідження щодо можливої захворюваності на корона вірусну інфекцію. Вона також зазначила, що швидко тести також роблять всім пацієнтам,  у яких наявні клінічні прояви, схожі на COVID-19. Всього за минулу добу зроблено 16 експрестестів, всі вони негативні.  Також з лабораторії Києва надійшло ще два результати досліджень, які були направлені раніше, вони також негативні.

На самоізоляції у Кременчуці перебуває 216 осіб, які повернулися з-за кордону.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що поки що ситуація в місті повністю контрольована. Усі, хто потрапляє в зону ризику, перевіряються і тестуванням і лабораторними дослідженнями, аби мати точний  діагноз. Тим паче, вже запрацювала лабораторія в Полтаві, це дасть можливість пришвидшити здійснення лабораторних досліджень.

поширити новину: