Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти Полтавського УАЛу взяли участь у акції до шостої річниці окупації Криму

Студенти Полтавського УАЛу взяли участь у акції до шостої річниці окупації Криму

3 березня на КПВВ «Чонгар», що межує із окупованим Кримським півостровом студенти полтавського осередку Української академії лідерства взяли участь у акції до 6-ї річниці анексії.

Як розповіли в “Українській академії лідерства”, молодь із 19 регіонів України, яка навчається у місцевому осередку зараз проходить 2-во тижневу програму ротації у Миколаєві. Саме тому у них випала можливість організувати флешмоб із піснями, виконанням державного гімну і складанням символічних карт Криму та України на кордоні з півостровом.

Також у акції під гаслом «Крим – це Україна» брали участь керівник представництва Меджлісу кримськотатарського народу в Херсонській області Абмеджит Сулейманов. Він спільно із студентом УАЛ Михайлом Анісімовим, який родом з українського півострова, символічно підняли державний та кримськотатарський прапори.

«Насправді для мене підняття українського прапору на кордоні з окупованим Кримом – це є знакова подія. Оскільки я вірю, що ми обов’язково переможемо, що ми повернемо Крим під контроль України, і що над Ялтою буде майоріти український стяг», – говорить Михайло тримаючи у руках табличку з написом «В гостях добре, а вдома – краще. Михайло, Ялта, Крим.»

Окрім студентів УАЛу і учасників автопробігу, який почався із Генічеська і закінчився на КПВВ «Чонгар», на події були присутні голова ХОДА Юрій Гусєв та постійний представник президента України в Криму Антон Кориневич.

поширити новину: