Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Стратегія розвитку області, підтримка “Полтавафарм” та “Полтававодоканал”: відбулася тридцять друга позачергова сесія Полтавської облради

Стратегія розвитку області, підтримка “Полтавафарм” та “Полтававодоканал”: відбулася тридцять друга позачергова сесія Полтавської облради

12 березня відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії Полтавської облради, під час якого депутати розглянули 13 питань.

“Сьогоднішні питання порядку денного стосуються змін до бюджету. Серед них питання  щодо збільшення фінансування Полтавської ОДА, виділення коштів на будівництво спортивних майданчиків, на КП “Полтавафарм”, яке єдине в області реалізує психотропні та наркотичні ліки”, – зазначив перед початком засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Розглянули та підтримали питання про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2023 роки, про збільшення статутного капіталу КП “Полтавафарм” на 5,2 млн грн та про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на 8 млн грн.

“Збільшення статутного капіталу КП “Полтавафарм” на придбання основних засобів  та технологічного обладнання дозволить забезпечити стале функціювання підприємства та створити найбільш сприятливі виробничо-економічні умови для здійснення державної політики в забезпеченні закладів охорони здоров’я та населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення”, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Читайте також: Карантин це добре, але куди дівати дітей: депутат Полтавської облради звернувся до роботодавців

Також підтримали депутати внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 років та до регіональної цільової Програми створення та ведення містобудівного кадастру Полтавської області на 19-2020 роки та інші.

Збільшення статутного капіталу КП “Полтававодоканал” депутати не погодили.

Підтримали депутати питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020рік.

поширити новину: