Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Станом на 26 березня випадків COVID-19 серед діючих військовослужбовців ЗСУ не зафіксовано, – Міноборони

Станом на 26 березня випадків COVID-19 серед діючих військовослужбовців ЗСУ не зафіксовано, – Міноборони

Карантинні заходи в Україні через коронавірус COVID-19 стають дедалі дієвішими. Вчора Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року. За теперішньої ситуації, активним суб’єктом протистояння коронавірусу в країні виступили Збройні Сили України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони України.

Як розповів начальник санітарно-епідеміологічного управління Командування Медичних сил ЗС України (Головний державний санітарний лікар Міністерства оборони України) підполковник медичної служби Сергій Моргун, за рішенням Міністра оборони України Андрія Тарана, при Міністерстві оборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії державних органів влади з військовим командуванням.

“Аналогічні центри створені у Генеральному штабі, видах та окремих родах військ (сил) Збройних Сил України.

В рамках проведення обмежувально-карантинних заходів, для підтримання громадської безпеки та порядку, з 22 березня у населених пунктах та військових гарнізонах вийшли на патрулювання наряди Військової служби правопорядку, які взаємодіють з правоохоронними органами держави.

Разом з тим, теперішню ситуацію в Україні намагається використати наш зовнішній та внутрішній ворог.

Зокрема, останнім часом зросла кількість так званих «достовірних джерел», які начебто мають підтверджену інформацію про захворювання військовослужбовців Збройних Сил України на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19.

В першу чергу це сумнівні джерела в соціальних мережах та Телеграм-канали, що створені та модеруються російськими спецслужбами.

Враховуючи зазначене, в Командуванні Медичних сил Збройних Сил України прийнято рішення щоденно інформувати громадськість про епідеміологічну ситуацію в Збройних Силах України.

Інформація розміщуватиметься на Фейсбук-сторінці Командування Медичних сил Збройних Сил України та на офіційному вебсайті Міноборони.

Тож, станом на 26 березня, не зафіксовано випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 серед діючих військовослужбовців Збройних Сил України.

На ізоляції перебуває — 145 осіб.

Кількість особового складу, у яких закінчується термін ізоляції у найближчі 5 діб складає 48 осіб.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни”, – повідомив Сергій Моргун.

Фото: Міноборони

Система Orphus