Ви тут:
Суспільство Україна 

“Слуга народу” відмовляється від держфінансування на користь боротьби з коронавірусом

“Слуга народу” відмовляється від держфінансування на користь боротьби з коронавірусом

Політична партія “Слуга народу” вирішила відмовитися від державного фінансування на 2020 рік, яке передбачено їй законом. Усі ці гроші партія просить спрямувати на потреби медиків, що борються з епідемією коронавірусу.

Про це пише “24 канал

Про відмову від державного фінансування заявив голова партії Олександр Корнієнко, повідомляє “Слуга народу” у своєму фейсбуці.

Партія також закликала усі інші парламентські партії, які отримують фінансування з бюджету, зробити так само. На фінансування партій у державному бюджеті передбачено майже 284 мільйони гривень.

За ці кошти країна зможе забезпечити медиків належними засобами індивідуального захисту, здійснити доплати за роботу в умовах пандемії або витратити їх на інші цілі, які самі лікарі вважатимуть пріоритетними, – наголосили у “Слузі народу”.

У владній партії також наголосили, що відмова від держфінансування не робить політиків залежними від олігархів. Мовляв, партії отримали покриття витрати за вибори у 2019 році, а також державні виплати за перший квартал 2020-го. Цих грошей має вистачити на їхнє фінансування.

 

Система Orphus