Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Скликається позачергова сесія Полтавської обласної ради

Скликається позачергова сесія Полтавської обласної ради

12 березня відбудеться 32-а позачергова сесія Полтавської обласної ради 7-го скликання. Відповідне розпорядження опублікували на сайті Полтавської облради.

Початок о 10-й годині за адресою м. Полтава, вул. Соборності, 45.

На порядку денному 8 питань. Серед них – “Про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки”, “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік”.

1.Про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 ‒2023 роки.

2.Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

3.Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік.

4.Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на збільшення ліміту кредитування на умовах овердрафту по кредиту, отриманому в ПАТ «МТБ БАНК».

5.Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на укладення договору на отримання кредиту у вигляді відновлювальної відкличної кредитної лінії в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНОМУ БАНКУ «УКРГАЗБАНК».

6.Про порушення клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим.

7.Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття у запропонованій редакції проєктів законів України (реєстраційні номери 2448, 2232, 2351, 0870).

8.Різне

Система Orphus