Ви тут:
Суспільство Україна 

Серйозно і без паніки: як правильно говорити із дітьми та літніми людьми про коронавірус

Серйозно і без паніки: як правильно говорити із дітьми та літніми людьми про коронавірус

Американські лікарі закликають говорити із рідними про світову пандемію коронавірусу COVID-19. Нзку порад, як це зробити “серйозно і без паніки”, наводить портал Педагогічна преса

Як говорити із літніми людьми про пандемію

1. Озбройтесь фактами, але також і терпінням: будьте готові, що ваші батьки можуть проявити упертість або не сприйняти серйозно поради від своїх дітей.

2. Говорячи про вік як фактор ризику, використовуйте цифри, замість слів “старий” і “літній”, адже люди поважного віку можуть не сприймати себе як “літні”.

3. Порадьте батьками кілька перевірених джерел інформації, яким вони зможуть довіряти, замість того, щоб критикувати їхню думку.

4. Радьте готуватись до режиму надзвичайної ситуації, але не тисніть, щоб не викликати супротив, натомість, розкажіть, які заходи вживаєте ви.

5. Залучіть до процесу переконання родичів, їхніх онуків та друзів-однолітків, щоб донести всю серйозність ситуації.

Як говорити із дітьми про пандемію

1. Зберігайте спокій, адже діти переймають ваш настрій, поясніть, що вони у безпеці й дорослі роблять усе, аби захистити їх.

2. Приділіть дітям більше часу, адже через карантин вони обмежені у спілкуванні з однолітками, вислухайте їх та висловіть любов і турботу.

3. Стежте за новинами і чесно повідомляйте дитині, не приховуючи фактів, при цьому поясніть, що інформація в інтернеті та коментарі у соцмережах можуть бути неправдивими.

4. Намагайтесь зберігати звичний щоденний режим, слідкуйте за виконанням домашнього завдання.

поширити новину: