Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

СБУ закликає повідомляти про факти поширення недостовірної інформації

СБУ закликає повідомляти про факти поширення недостовірної інформації

Управління СБ України у Полтавській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Полтавській області.

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій закликаємо наших співвітчизників зберігати спокій і не піддаватись паніці. Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні.

У разі виявлення подібних маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки просимо повідомляти про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень; грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину; зловживань, пов’язаних зі створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо.

У разі виявлення таких фактів просимо невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Управління за телефонами 0532-51-18-38 або 068-858-03-13.

“Нагадуємо, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність. Заздалегідь вдячні за Вашу пильність, допомогу та громадянську позицію!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: УСБУ в Полтавській області

поширити новину: