Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ провела навчання в аеропортах

СБУ провела навчання в аеропортах

Для своєчасного виявлення та недопущення факторів виникнення потенційних загроз на об’єктах критичної інфраструктури галузі СБУ спільно з Державною авіаслужбою проводить відповідні навчання.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Тренування імітують захоплення літаків або заручників, розміщення на борту повітряних суден або в аеропортах макетів зброї та вибухових речовин. Навчання також передбачають контроль за діями персоналу аеропорту та авіакомпаній під час повідомлення про умовний теракт.

У 2018-2020 роках СБУ та Державіаслужба провели ситуаційні експерименти на найбільших аеропортах країни. За результатами тренувань були надані висновки й рекомендації керівництву та персоналу авіакомпаній щодо усунення виявлених недоліків.

Дієвість таких навчань доводить щоденна практика. Так за останній рік було вчасно виявлено і попереджено кілька спроб перевезення заборонених предметів та речей. Зокрема, в аеропортах Львів та Бориспіль у поштових відправленнях було знайдено гранати РГД5.

“СБУ і надалі продовжить таку практику, щоб наші громадяни почувалися в безпеці, подорожуючи як Україною, так і за кордоном”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБ України

поширити новину: