Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ фіксує спроби розповсюдження фейків про коронавірус

СБУ фіксує спроби розповсюдження фейків про коронавірус

Останнім часом кіберфахівці Служби безпеки України фіксують спроби розповсюдження фейків, пов’язаних із темою коронавірусу в Україні.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Свіжий приклад – чутки про нібито нічне розпилення над Києвом та іншими містами хімічних речовин із вертольота для дезінфекції. “Радять” зачиняти балкони і не знаходитись на вулицях із 23:00 до 5:00.

“СБУ радить зважено ставитись до будь-якої неперевіреної інформації. Адже ми чудово розуміємо, з якою метою у соціальних мережах публікують схожі нісенітниці.

Впевнені, що наша країна спокійно пройде цей непростий період. А ті, хто хоче розхитати ситуацію, обов’язково опиняться під особливою увагою Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Окремо звертаємо вашу увагу на офіційні джерела отримання актуальної інформації:

Telegram-канал “Коронавірус_інфо” з оперативною інформацією щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні  https://bit.ly/39DEYQm. Сторінка Міністерства охорони здоров’я України  https://bit.ly/2Q5UHQu. Сторінка Центру громадського здоров’я України  https://bit.ly/2IAGyXm. Бережіть себе та поділіться цією інформацією зі своїми близькими!”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Фото: СБУ

поширити новину: