Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ блокувала контрабанду металевої ртуті

СБУ блокувала контрабанду металевої ртуті

У Закарпатській області співробітники Служби безпеки України попередили контрабанду до Євросоюзу високотоксичної небезпечної речовини – металевої ртуті.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

За попередньою версією слідства, громадянин однієї з європейських країн планував незаконно переправити через державний кордон вісім кілограмів ртуті.

Транспортний засіб зловмисника правоохоронці затримали у пункті пропуску “Ужгород”. Під час поглибленого огляду авто небезпечний “товар” виявили серед речей іноземця. Ємності із ртуттю зловмисник приховав у пакунках із борошном.

Наразі перевізника затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки України, іноземцю оголошено про підозру в контрабанді.ґ

“Тривають слідчі дії. Встановлюються вартість вилученої ртуті, джерела походження токсичної речовини, а також продавці і замовники “товару”. Заходи з викриття проводилися спільно із митною та прикордонною службами під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБ України

Система Orphus