Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Сьогодні виповнюється 6 років з дня створення Національної гвардії України

Сьогодні виповнюється 6 років з дня створення Національної гвардії України

Сьогодні, 26 березня, Національна гвардія України святкує 6-ту річницю з дня створення. До свята презентували документальну стрічку про Нацгвардію. У ній викладена історія від нового зародження Нацгвардії у горнилі війни до стану на шостому році буття.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Нацгвардії.

На замовлення Міністерство культури, молоді та спорту України компанія “Мейнстрім Пікчерз” у тісній співпраці з пресслужбою Національної гвардії України створила цю документальну стрічку.

Майже 300 годин зйомок військових навчань, служби гвардійців із залученням танків, вертольотів та бронетехніки. Понад 1000 гігабайт відеоматеріалу різноманітних військових сцен з усіх куточків країни. 3 тижні монтажу, аби якнайбільш ефективно передати глядачам міць Нацгвардії, історію її розвитку та основні досягнення.

“Фільм розповідає про шлях Нацгвардії з моменту її створення, результати міжнародного співробітництва, зміни в підготовці особового складу та щоденну службово-бойову діяльність. Велика увага приділяється впровадженню в життєдіяльність Нацгвардії міжнародних норм та стандартів країн-партнерів. Зокрема, глядач зможе оцінити бойові спроможності, які Нацгвардія наростила за останні роки, досягнення у матеріальному та технічному забезпеченні підрозділів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Нацгвардія

Система Orphus