Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розвиток аеропорту сприятиме розвитку регіону, – Дмитро Лунін

Розвиток аеропорту сприятиме розвитку регіону, – Дмитро Лунін

На сесії Полтавської обласної ради депутати не підтримали План заходів із реалізації стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін повідомив, що документ буде допрацьовано до 10 березня і знову виноситиметься на розгляд сесії Полтавської облради, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Розвиток аеропорту сприятиме розвитку регіону. Буде в Полтаві аеропорт, будуть туристи, пасажири, будуть інвестори, – говорить Дмитро Лунін. – Вантажний термінал теж дуже потрібний області. А в документі, за який не проголосували депутати, ще немає конкретних розрахунків і кошторисної документації, є лише намір розвивати аеропорт і надалі. І до 25 березня план заходів необхідно затвердити, щоб мати можливість залучити кошти ДФРР на Полтавщину і на інші проєкти розвитку громад і міст».

Т.в.о директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Олена Онупко розповіла, що стратегію необхідно прийняти до 25 березня, щоб встигнути подати проєкти розвитку міст, ОТГ та районів і мати можливість отримати кошти на їхню реалізацію від ДФРР (близько 200 мільйонів гривень). Депутати активно обговорювали даний документ, і найбільше в них виникло питань до єдиного його пункту – розбудови вантажного терміналу аеропорту «Полтава». Зрештою документ не прийняли в цілому.

 

поширити новину: