Ви тут:
Суспільство 

Rozetka, АТБ та Нова Пошта спільно запустили кур’єрську доставку продуктових наборів

Rozetka, АТБ та Нова Пошта спільно запустили кур’єрську доставку продуктових наборів

В умовах карантину через коронавірус українські компанії запустили безпечну кур’єрську доставку продуктових наборів на будинок.

Про це повідомляє ITC.ua.

На першому етапі проект почав працювати в Дніпропетровській області, потім його збираються запустити по всій Україні.
Про проект розповів керівник інтернет-магазину Rozetka Владислав Чечоткін на своїй facebook-сторінці:

«Кілька днів тому нас покликав на зустріч президент. Попросив організувати доставку всього необхідного до будинку, щоб люди дотримувалися карантину, не виходили з дому і при цьому могли закривати свої щоденні потреби.

Сьогодні ми разом з АТБ та Новою поштою запускаємо доставку продуктів харчування додому. Починаємо з пілота в Дніпропетровській області – за кілька днів ми сподіваємося протестувати формат, зрозуміти наскільки те, що ми пропонуємо підходить людям, чи будуть вони користуватися такою пропозицією. Це також можливість на відносно невеликому обсязі усунути потенційні труднощі, які можуть виникнути.

Функції в партнерстві розподілилися наступним чином: АТБ формує пакети і продає всі продукти за мінімально можливою ціною. ROZETKA надає свій сайт для їх розміщення і обробляє всі замовлення безкоштовно, тому що у АТБ є роздрібна мережа, але немає онлайну. Нова пошта доставляє за собівартістю доставляє замовлення вам додому. За планом від моменту замовлення до моменту отримання набору повинно пройти 3-5 годин. Якщо все вийде, найближчим часом ми запустимо проект по всій країні.

В рамках пілотного проекту ми пропонуємо три різних продуктових набору: маленький, середній, великий. Вони включають в себе яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, воду, фрукти та овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило, серветки. Все, що може знадобиться. Вартість набору від 400 до 700 гривень».

В даний момент на сайті Rozetka за посиланням є три набори вартістю приблизно 400, 500 і 700 грн, при цьому доставка обійдеться в 60, 60 і 75 грн відповідно.

Система Orphus