Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Романтичний фільм “Гуцулка Ксеня” вийшов в онлайн-прокат

Романтичний фільм “Гуцулка Ксеня” вийшов в онлайн-прокат

На онлайн-платформі Takflix розпочався прокат романтичного музичного фільму “Гуцулка Ксеня” режисера Олени Дем’яненко.

Про це повідомляє 112.ua.

Картина створена за мотивами однойменного твору основоположника сучасної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена.

Події фільму розгортаються в 1939 році. За сюжетом, з Америки в Ворохту прибуває група американців з важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько хлопця залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.

Над фільмом працювала міжнародна акторська команда: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цишкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна).

Оригінальний саундтрек до фільму написали і виконали фрік-кабаре Dakh Daughters. У фільмі також є сцена з виступом гурту “ДахаБраха”, яка нещодавно стала лауреатом Шевченківської премії-2020 у номінації “Музичне мистецтво”.

“Фільм доступний для перегляду на території України. Українська стримінгова платформа Takflix для легального перегляду нового вітчизняного кіно почала працювати 31 грудня 2019 року. Ціна онлайн-квитка — 50 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Скріншот відео

поширити новину: