Ви тут:
Суспільство 

Результат за 5 хвилин: у США розробили швидкий тест ID NOW COVID-19

Результат за 5 хвилин: у США розробили швидкий тест ID NOW COVID-19

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило використання тесту ID NOW COVID-19 компанії Abbott для швидкого визначення наявності нового коронавірусу.

Про це повідомляє ITC.ua.

Фактично, рішення являє собою портативну міні-лабораторію (lab-in-a-box) ID NOW з додатковим тестом Abbott ID NOW COVID-19. Пристрій може надати позитивний результат всього за 5 хвилин, а повна діагностика займає 13 хвилин. Перевагою даного рішення є можливість його використання і за межами лікарень.

Ключем до проведення швидкого виявлення коронавірусу силами системи ID NOW є використання молекулярного тестування, яке шукає невелику ділянку РНК вірусу SARS-CoV-2 і збільшує цей сегмент до тих пір, поки цього не буде достатньо для виявлення. Інші методи тестування можуть зайняти години або дні, щоб отримати життєздатні результати.
В даний час Abbott займається нарощуванням виробництва і розраховує поставляти 50 тис. тестів в день в США вже на цьому тижні. Слід зазначити, що апаратна платформа, на базі якої здійснюється тестування, вже «широко доступна» в кабінетах лікарів і пунктах невідкладної допомоги. Таким чином, в США можна буде досить оперативно розгорнути масове тестування з використанням рішення Abbott, здатного швидко надавати результат. Таким чином, країна зможе мати більш точне уявлення про масштаби пандемії COVID-19 і забезпечить, щоб інфіковані отримували необхідну допомогу якомога швидше.

Система Orphus