Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська ОТГ підписала Протокол намірів про співпрацю з делегацією з міста Щучин

Пирятинська ОТГ підписала Протокол намірів про співпрацю з делегацією з міста Щучин

На запрошення голови Щучинського районного виконавчого комітету Олексія Садовського делегація Пирятинської міської ради на чолі з міським головою Олексієм Рябоконем побувала з офіційним візитом в місті Щучин Гродненської області (Білорусь).

Основною метою візиту керівництва міської ради було підписання Протоколу намірів про співпрацю між Пирятинською міською радою та Щучинським районним виконавчим комітетом, повідомляє пресслужба Пирятинської міської ради.

27 лютого в Палаці творчості дітей та молоді в урочистій атмосфері відбулася історична подія: Олексій Рябоконь  та Олексій Садовський поставили свої підписи на Протоколі про наміри про співпрацю для встановлення і розширення партнерських відносин у сфері економіки і бізнесу, освіти і культури, охорони здоров’я, спорту і туризму, а також енергозбереження, охорони навколишнього середовища.

Під час офіційної зустрічі  кожна зі сторін ознайомила зі своєю громадою, керівники громад розповіли про особливості наших міст: Пирятина і Щучина, які, як виявилося, мають багато спільного. Але головне, що і Пирятинська і Щучинська громади мають бажання розвиватися, робити свої громади успішними, сучасними, комфортними та постійно шукають нові проєкти і програми, які сприяють розвитку. Голови висловили зацікавлення щодо можливостей реалізації спільних проєктів, обміну делегаціями для вивчення успішних практик, які є Пирятині та Щучині.

поширити новину: