Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська ДЮСШ посіла друге місце на Чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

Пирятинська ДЮСШ посіла друге місце на Чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

З 28 лютого по 2 березня 2020 року в оновленому легкоатлетичному манежі Києва відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодших.

У змаганнях взяло участь понад 800 спортсменів та 24 області. Змагалися команди 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та 91 команда дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Не зважаючи на велику конкуренцію, збірна команда Пирятинської ДЮСШ виборола загальнокомандне друге місце.

Про це повідомили у Пирятинській міськраді.

Успішно виступили Пирятинські спортсмени і в особистій першості: у двоборстві 800 метрів та 1500 метрів Чемпіоном України став Владислав Скочко. Бронзовим призером у цьому ж двоборстві став його рідний брат – Дмитро Скочко . Третьою у двоборстві 400 метрів+ 800 метрів стала Тараненко Вікторія. Всі призери вихованці тренера Пирятинської ДЮСШ Анатолія Холода .Гідний виступ вихованців Анатолія Михайловича дає йому право отримати першу тренерську категорію.

Залікові очки Пирятинській ДЮСШ принесли також: Катерина Возна , Олександр Акімов та Софія Костенко .

Готували команду до змагань тренери Анатолій Михайлович Холод, Ірина Григорівна Карась та Світлана Володимирівна Курочка.

поширити новину: