Ви тут:
Суспільство Україна 

Прикордонники просять подорожуючих із розумінням ставитись до додаткових контрольно-профілактичних заходів

Прикордонники просять подорожуючих із розумінням ставитись до додаткових контрольно-профілактичних заходів

Через збільшення пасажиропотоку, а також додаткові контрольно-профілактичні заходи, тривалість контрольних процедур дещо зросла. Просимо громадян бути розважливими, не створювати конфліктних ситуацій та натовпу.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

Додаткові контрольно-профілактичні заходи проводяться заради безпеки. Прикордонники неухильно виконують постанову Головного санітарного лікаря, громадянам видаються бланки поінформованої згоди, заповнення яких потребує додаткового часу. Але це безальтернативно, бо від цього залежить безпека всього населення України.

Охоронці кордону розраховують на розуміння співвітчизників, які повертаються з-за кордону, та роблять все можливе, щоб не завдавати громадянам зайвих незручностей.

“Прикордонники працюють без вихідних і з великим понаднормовим навантаженням. При цьому, вони також перебувають в зоні ризику, адже більшість підтверджених хворих на COVID-19 в Україні – це люди, які повернулися з-за кордону. Співробітники ДПСУ, які з ними безпосередньо контактували, направляються на самоізоляцію – задля безпеки громадян та решти персоналу – і це теж створює додаткове навантаження на інспекторів, які здійснюють прикордонний контроль”, – йдеться у повідомленні.

Фото: МВС

поширити новину: