Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Протягом минулої доби на Полтавщині підозр на коронавірус не виявили, – Віктор Лисак

Протягом минулої доби на Полтавщині підозр на коронавірус не виявили, – Віктор Лисак

Про це сказав директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак під час брифінгу.

“Протягом минулої доби на Полтавщині підозр на коронавірус не виявили. Маємо всі бути обережними та стежити за поведінкою, а також не сіяти паніку у соцмережах”, – повідомив Віктор Лисак.

Нагадав Віктор Лисак про те як вберегти себе та оточуючих.

“Потрібно обмежити своє спілкування з людьми та час перебування у людних місцях. Маски одягати не потрібно. Їх одягають лише хворі, при кашлі, щоб захистити оточуючих”, – наголосив Віктор Петрович.

Нагадав і про телефонну гарячу лінію, де фахівці нададуть інформацію щодо коронавірусу.

“Введення карантину – це необхідні заходи для запобігання поширенню коронавірусу в країні”, – додав Лисак.

Першочергово експрес-тестами забезпечать інфекційну лікарню та екстрену медичну службу, а потім інші лікувальні заклади.

Вартість хибного виклику “швидкої” коштує близько 7 -10 тисяч гривень. Тому при симптомах потрібно телефонувати сімейному лікарю, а він вирішить, що робити далі.

“Нагадую, про самоізоляцію. Будьте свідомими та не забувайте цінувати ближнього. Якщо ви повернулися з місць, де були випадки коронавірусу, пересидіть вдома – самоізолюйтеся”, – наголосив Віктор Лисак.

Для дезінфекції порадив використовувати засоби, які містять хлор.

Директор Департаменту соціального захисту та охорони здоров’я міськвиконкому Вікторія Лоза закликає батьків зменшити спілкування між дітьми та перебування їх у місцях масового скупчення людей.

поширити новину: