Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік»

Профільна комісія підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік»

11 березня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про збільшення статутного капіталу Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака, виділення з обласного бюджету 5,2 млн грн на збільшення статутного капіталу підприємства дозволить забезпечити його стале функціонування та створить сприятливі умови для здійснення державної політики в забезпеченні закладів охорони здоров’я та населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення (в т.ч. препаратами інсуліну та наркотичними засобами).

Також комісія розглянула й підтримала проєкт рішення «Про дозвіл на передачу нерухомого майна підприємства в іпотеку».

Як повідомив Віктор Лисак, це рішення сприятиме санації підприємства «Полтавафарм» та дозволить йому вчасно отримувати товарні кредити від одного з найбільших постачальників фармацевтичної продукції в області.

«Полтавафарм» потрібне оперативне втручання й воно наразі здійснюється. Дофінансування – аргумент для кредиторів. Спілкувалися з ними, є відповідні домовленості. У них було питання, чи заходить «Полтавафарм» у процедуру банкрутства, бо від цього залежать їхні подальші дії. Є основні постачальники лікарських засобів. Із ними ми зустрілися, домовилися, що підприємство далі існує, бере курс на вихід із боргової історії. Це нам дозволить здійснити наступні кроки – оптимізувати мережу, персонал. Без збільшення статутного капіталу «Полтавафарм» не зможе вийти з кризи, в якій перебуває», – сказав Олег Синєгубов.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка представив присутнім проєкт рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік».

Департаментом фінансів облдержадміністрації запропоновано новий перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету в обсязі 69,5 млн грн.

Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації буде спрямовано основну частину суми – 49 млн грн. Комісія схвалила даний проєкт рішення та рекомендувала підтримати його на пленарному засіданні обласної ради з урахуванням пропозицій депутатів.

Також на засіданні підтримано проєкти рішень обласної ради «Про надання дозволу Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» на збільшення ліміту кредитування на умовах овердрафту по кредиту, отриманому в ПАТ «МТБ БАНК», «Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на укладення договору на отримання кредиту у вигляді відновлювальної відкличної кредитної лінії в Публічному акціонерному товаристві Акціонерному банку «УКРГАЗБАНК», «Про План заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2023 роки», розглянуто листи і звернення.

Система Orphus Поделиться на fb