Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Пробне ЗНО в Україні перенесли на невизначений термін

Пробне ЗНО в Україні перенесли на невизначений термін

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть  у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2020 року,  попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час, отримати відповіді на такі запитання: що я знаю з певного предмета, який у мене рівень підготовки, скільки тестових балів я можу набрати під час ЗНО, що мені потрібно ще повторити?

Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

“Ми розуміємо, що ситуація, яка склалася, ставить надзвичайні виклики перед випускниками і вступниками, і хочемо допомогти їм якнайкраще підготуватися до важливого етапу у їхньому житті. Тож ми запропонуємо випускникам можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання і виконати тестові завдання з обраного предмета. На сьогодні більшість учнів і студентів уже працює дистанційно, тож сподіваємося, що така форма роботи буде для них комфортною і доцільною”, – йдеться у повідомленні.

Найближчим часом усі матеріали буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.

Нагадаємо, навчальний рік в Україні завершиться 1 липня.

ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

ДПА для учнів 4-х і 9-х класів скасовано

Коли відбудеться вступна кампанія у 2020 році 

 

 

 

ФОТО: Главком

Система Orphus