Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Полтавщини побували на святкуванні 80-ліття Вселенського Патріарха

Представники Полтавщини побували на святкуванні 80-ліття Вселенського Патріарха

29 лютого офіційна делегація Православної Церкви України взяли участь у святкуваннях з нагоди 80-річчя Вселенського Патріарха Варфоломія І у Стамбулі (Туреччина). 

Урочистості відбулися після вечірнього богослужіння у Патріаршому храмі святого великомученика Георгія на Фанарі. Сюди прибув також представник Грузинського Патріархату. 

Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія вітальне слово на адресу Його Всесвятості виголосив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. 

У поздоровленні акцентовано увагу на непересічному значенні служіння Предстоятеля Церкви, яке ззовні може здаватися наповненим лише славою та пошаною, але насправді є важким хрестом. Особливо, коли належить приймати мужні канонічні рішення для розв’язання тривалих церковних проблем, зокрема таких, як ситуація в Україні. 

Цього ж дня Його Всесвятість Патріарх Варфоломій прийняв членів делегації Православної Церкви України у своїй резиденції. Учасники зустрічі обмінялися пам’ятними подарунками, а також обговорили актуальні для обох сторін питання, зокрема, щодо співпраці у напрямках духовної освіти та роботи з молоддю. 

“Зустріч була надзвичайно теплою. Також особливої радості додало спілкування з українцями Туреччини”, – поділився враженнями Архієпископ Федір.

Фото pomisna.info

поширити новину: