Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронців та рятувальників Кременчука додатково забезпечать засобами індивідуального захисту

Правоохоронців та рятувальників Кременчука додатково забезпечать засобами індивідуального захисту

Про це повідомив сьогодні на засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної хвороби COVID-19 міський голова Віталій Малецький.

Керівник Кременчука зазначив, що для правоохоронців та рятувальників виконком придбає захисні окуляри та рукавички. Частину захисних окулярів працівникам поліції вже передано, наразі вирішується питання придбання ще однієї партії окулярів та рукавичок.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, буде також вирішуватися питання щодо придбання для працівників Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС України в Полтавській області дезінфекційних засобів, рукавичок та одноразових комбінезонів. Наразі кременчуцькі рятувальники мають 26 багаторазових захисних комбінезонів для надання необхідної допомоги громадянам з COVID-19. З проханням про придбання захисних комбінезонів звертається до міської влади і поліція, оскільки їм, можливо, доведеться спілкуватися із особами, що порушують вимоги самоізоляції і можуть бути хворими на коронавірусну інфекцію. Щодо захисних масок, то їх наразі вистачає.

Система Orphus