Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Полтавщини вилучили контрафактного алкоголю на 850 тисяч гривень

Правоохоронці Полтавщини вилучили контрафактного алкоголю на 850 тисяч гривень

Прокуратура Полтавщини спільно з податковою міліцією Полтавської та Дніпропетровської областей на території останньої припинили діяльність осіб, які займалися незаконним виготовленням та реалізацією алкогольних напоїв елітних брендів без марок акцизного збору.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Під час обшуків вилучили обладнання для масового виробництва лікеро-горілчаних виробів (помпи, труби, лічильники, пластикові ємності тощо), 1200 літрів спиртової сировини, 820 літрів лікеро-горілчаних виробів. Загальна вартість вилученої “продукції” становить понад 850 тисяч гривень.

За версією слідства, алкогольні напої виготовляли, змішуючи етиловий спирт із водою та додаючи харчові барвники й ароматизатори. Продавали на території Полтавської, Дніпропетровської та Київської областей через Інтернет-сайти та кілька каналів месенджера Тelegram. Доставка клієнтам здійснювалася через одну з відомих поштових мереж, а оплата – грошовими переказами через поштові відділення або на банківські картки.

“Досудове розслідування триває за ч. ч. 1, 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: прокуратура Полтавської області

поширити новину: