Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівників Медичного центру Національної гвардії “Нові Санжари” преміюють

Працівників Медичного центру Національної гвардії “Нові Санжари” преміюють

В.о. керівника Медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” Олександр Блінов розповів, що особовий склад закладу залишився незмінним, ніхто не звільнився. А самих працівників навіть преміюють.

Про це він сказав сьогодні, в день закінчення обсервації людей, які евакуювали з Китаю.

“Нашим завданням було організувати побут евакуйованих: харчування, проживання. До обстеження здоров’я людей наш персонал не залучався. Специфіка перебування евакуйованих полягала у тому, що потрібно було організувати все так, щоб не було контакту з іншими людьми”, – зауважив Олександр Блінов.

Він також додав, що інформація про звільнення колективу, яку розповсюджували деякі ЗМІ, не відповідає дійсності. Наразі там, як і до обсервації, працює 62 працівники.

“Була одна людина, яка написала заяву. Але наступного дня передумала, зауваживши, що це було її емоційним рішенням”, – сказав в.о. керівника Медичного центру Національної гвардії України “Нові Санжари” та додав: якщо у Медцентр привезуть ще евакуйованих людей, то їх приймуть “з честю”.

Нагадаємо, у Медичному центрі Національної гвардії “Нові Санжари” на обсервації протягом 14 днів перебували 102 людини, евакуйовані з Китаю, а також два журналісти та Міністр охорони здоров’я.

поширити новину: